Evliliğe Giden Yolda Yatağınızın Önemi

Bildiğiniz üzere düğün gününe kadar sizi çok yoğun bir maraton beklemektedir. Bu maraton esnasında da belki fark etmezsiniz ama hem maddi hem de manevi olarak çok yorulursunuz. Çiftlerin genelde bu süreçte daha çok görsel şeylerle (düğün gecesi, gelinlik, damatlık, mobilya takımları, balayı, vb.) ilgilendiği bilinen bir gerçektir ama aslında unutulmaması gereken hatta öncelikli sıralamaya alınması gereken konu; Yatak Seçiminizdir.

“Ömür boyu bir yastığa baş koyma” deyiminden yola çıkılarak verilen evlilik yeminlerinde gerçekten de ömrünüzün üçte birini yatakta geçireceğiniz gerçeğinin farkında olmanız lazım. Buna göre de en çok parayı yatağınıza harcayın demiyoruz tabii ki ama seçiminizi yaparken dikkat etmeniz ve öncelik sıralamalarınıza bunu da eklemenizi öneriyoruz. Genelde yapılan en büyük yanlışlardan biri de; Kendinize çok güzel bir yatak odası alırsınız ve bu alışveriş sonrasında size sıradan bir yatak hediye edilir ve o an için bu konu sizin için önemli olmadığı için de yatağınızı da aradan çıkarmış olduğunuzu düşünürsünüz. Halbuki yatak odasından daha da önemli olan şey size uygun en iyi yatağın alınmasıdır.

İyi bir uyku hem sizi, hem eşinizi, hem evlilik hayatınızı, hem de iş hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak kısaca diyebiliriz ki “Yatak Seçimi” çok önemlidir ve çiftlerin bunu bilerek bütçesine uygun yatağı tercih etmeleri önemlidir.

İyi uykular,

WellMatt Yatak Fabrikası

444 3 064

http://www.wellmatt.com/

 

evlilikkkk

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s