Doğal yatak nasıl olmalı

Hemen hemen her konuda olduğu gibi ortopedik yatak kültüründe de geçmişe yönelme eğilimindeyiz. Eskiden kullanılan pamuk yataklar, yün yataklar, at kılı yataklar ve benzeri doğal malzemeler artık çok daha gelişmiş uyku konforuyla birleştirilerek son dönemde evlerimize girmeye başlamıştır.

Doğal yataklar, içerisinde at kılı, Hindistan cevizi lifi, lateks, deve tüyü, kaşmir, pamuk, yün ve benzeri malzemelerin çok iyi harmanlanarak bir araya getirildiği ürünlerdir. İçerisinde kullanılan doğal yatak malzemelerinin cinsine göre de sertlik dereceleri ve ortopedik yapıları çeşitlendirilmiştir. Doğal yatak tercihinin yapılmasında ki en önemli etkenlerden biri, yatağınızın doğal klima görevi yaparak yazın serin kışın ise sıcak tutma durumudur. Ayrıca doğal yataklar, içerisindeki doğal katmanlardan dolayı sürekli nefes alır ve bu sayede yataklarda oluşan bakteri, küf ve mantar gibi zararlı etkenlerden sizi korur. Bu sayede yatağınızın ömrü uzar ve uzun yıllar konforlu şekilde kullanmanıza sebep olur.

Doğal yatak almayı düşünüyorsanız öncelikli olarak yaylı mı yoksa yaysız mı yatak seçimi yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu seçimizi yaptıktan sonra da kilonuza, aradığınız yatak sertliğine ve uyku alışkanlıklarınıza göre müşteri hizmetlerimize danışarak size en uygun doğal yatak seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

İyi uykular…

Wellmatt Yatak Fabrikası

444 3 064

 

http://www.wellmatt.com/Sayfalar/dogal-yatak-nasil-olmali-211/

dogal

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s